Poniedziałek, XX Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św

• Ewangelia:

20 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 SIERPNIA 2017

1.  Dziś:

·          żegnamy ks. Piotra dziękując mu za długoletnia i owocną naszej pracę w parafii i życząc dobrej posługi na nowej placówce – w par. św. Włodzimierza na Bródnie. Zapraszamy do naszej wspólnoty jak tylko czas pozwoli.

·       po Mszach odbędzie się zbiórka do puszek na odbudowę spalonej katedry w Gorzowie Wielkopolskim.

·       kolejny koncert festiwalu „Barok w Radości” rozpocznie się o godz. 19.00.

2.  W sobotę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej Królowej naszego Narodu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, by dziękować Jej za opiekę nad nami.

3.  Caritas prowadzi coroczną akcje “Tornister pełen uśmiechów”. Wypełnione tornistry prosimy przynosić przed każdą Mszą Świętą do zakrystii do 20.08.2017 r. Parafianom za udział w tej akcji serdecznie dziękujemy.

4.  Za tydzień w niedzielę 27 sierpnia w Wołominie na terenie stadionu odbędą się Diecezjalne dożynki, które rozpoczną się Mszą św. o godz. 13.30, a po Mszy św. wiele atrakcji. Czujmy się wszyscy zaproszeni.

Zapowiedzi

Norbert Stefan Suchecki, kawaler z par. Tutejszej i Justyna Daszkiewicz, panna z par. MB Dobrej Rady w Miedzeszynie