Czwartek, I Tydzień Wielkiego Postu
Święto katedry św. Piotra Apostoła

18.02.2018    I Niedzielę Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

1.       Dziś po mszach św. pani Maria Baranowska autorka dziennika pt: „Niesie mnie Bóg” rozprowadza swoją książkę. Będzie można otrzymać autograf od autorki.

2.       Po Mszy Św. wieczornej w domu parafialnym spotkanie kandydatów do bierzmowania rok pierwszy i drugi przygotowania grupa druga.

3.       W poniedziałek wspólnota Oazowa z ks. Przemkiem zaprasza młodych na rekolekcje ewangelizacyjne które rozpoczną się Masza o godz. 18.00.

4.       W środę o godz. 17.50 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i Msza św w intencjach zbiorowych o godz. 18.00. Swoje intencje na te modlitwy możemy przynosić zapisane na kartkach.

5.       W tym tygodniu w czwartek  o godz. 19.00 w domu parafialnym kolejne spotkanie  kursu przedmałżeńskiego.

6.       W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na dzieło misyjne „Ad gentes”.

7.       W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:
w piątki na Drogi Krzyżowe: dzieci na godz. 17.15, a dorosłych i młodzież na 19.00, natomiast w niedzielę na Gorzkie Żale na godz. 17.00.

8.       Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej.