Święta

Niedziela, IV Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Czwarta Niedziela Wielkanocna

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
1774347

 

                        22.04.2017       4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

 

1.    Dziś

 

·       Młodzież oazowa z naszej parafii po każdej Mszy św. będzie rozprowadza ciasto przez siebie upieczone. Środki finansowe w ten sposób pozyskane będą przeznaczone na wyjazd naszej młodzieży na rekolekcje oazowe organizowane w czasie wakacji. Miejmy otwarte serce i pomóżmy.

 

·       O godz. 16.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie poświęcone przygotowaniu Nawiedzeniu Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii w dniach 13-14 maja 2018 roku.  Serdecznie zapraszamy Siostry Zakonne, katechetki,  ceremoniarzy, przedstawicieli zespołu muzycznego i wszystkich wspólnot parafialnych, Straży Pożarnej oraz te osoby, które chciałby się włączyć w przygotowanie uroczystości.

 

·       22 kwietnia ok. godz. 19.30 po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym będzie spotkanie informacyjne na temat pielgrzymki do Ziemi Świętej. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Zawada z biura Hermes. Zapraszamy

 

2.    Ogłoszenie wspólnoty Odnowy w Duchu św.. Rekolekcje ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Św. REO w naszej parafii w kościele w poniedziałek o godz. 19.00.

 

3.    W najbliższy piątek, 27 kwietnia o godz. 18.00 w naszym kościele ks. bp. Marek Solarczyk udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Bezpośrednie przygotowanie do sakramentu dla kandydatów we wtorek, środę i czwartek od godz. 18.00.

 

·       Wtorek 24.04 od godz. 17.30 spowiedź dziewcząt i rodziny

 

·       Środa 25. 04 od godz.  17.30 spowiedź chłopców i rodziny  

 

·       Szczegóły dotyczące spotkań kandydatów do bierzmowania umieszczone są na naszej parafialnej stronie internetowej (zakładka bierzmowani).

 

4.    W sobotę 28 kwietnia o godz. 16.00 w domu parafialnym będzie spotkanie grupy „Faustinum”.

 

5.    Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej.