Czwartek, III Tydzień Wielkanocny
Rok B, I
Dzień Powszedni

III NIEDZIELA WIELKANOCY - 18.04.2021

1.   Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy tydzień biblijny. Zachęcamy do systematycznego czytania i rozważania Pisma Świętego.

2.   Dziś w niedzielę 18 kwietnia po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Obecność konieczna.

3.   W piątek 23 kwietnia przeżywać będziemy Uroczystość św. Wojciecha bp głównego patrona Polski. Z racji uroczystości w piątek nie ma postu, można spożywać pokarmy mięsne. Można jeszcze podawać intencje na Msze św. zbiorową o godz. 18.00.

4.   Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00. W czasie adoracji można skorzystać ze spowiedzi. Zachęcamy.

5.   Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie oraz za wpłaty na konto parafialne dostępne na stronie internetowej parafii, które wpływają zamiast tradycyjnych ofiar. Prosimy o zaznaczanie celu wpłaty np. taca lub intencja mszalna.

6.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.