Środa, XXVIII Tydzień zwykły Rok A, I Święto św. Łuk

Czytania:

• Ewangelia:

1619791

28 NIEDZIELA ZWYKŁA (2017.10.15)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.     Dziś w niedzielę w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św. Liczymy zarówno osoby obecne na Mszach św. jak i przystępujące do Komunii św..

2.     Grupa Parafian z Ks. Proboszczem udała się na pielgrzymkę na Maltę. Pielgrzymi modlą się w intencji parafian i proszą o modlitwę za cała grupę.

3.     Kandydatki do bierzmowania, 1 i 2 rok przygotowania, grupy drugie, czyli dziewczęta ze szkoły z ul. Bajkowej i ze szkół z poza parafii, mają dziś w niedzielę po Mszy św. wieczornej spotkanie w domu parafialnym.

4.     Zapraszamy na czuwanie modlitewne związane ze wspomnieniem liturgicznym św. Jana Pawła II, które odbędzie się w naszym kościele w sobotę 21 października po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy na nie kandydatów do bierzmowania.

5.     W za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień misyjny pod hasłem „Idźcie i głoście” rozpoczynający tydzień misyjny. Taca będzie przeznaczona na misje.

6.     Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zadusznych prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich i wrzucanie śmieci do kontenera. Przypominamy także o odnowieniu opłat cmentarnych. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach.

7.     Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące soby:

·                   Kacper Daniel Kobus kawaler z par. Krzyża Św. w Kozienicach
Jessica Białecka – Kobus panna z par. tut.  [zapowiedź 2]