Czwartek, II Tydzień zwykły
Dzień Powszedni

OGŁOSZENIA PARAFIALNE   II NIEDZIELA ZWYKŁA    19.01.2020

1.   Dziś 19 stycznia:

·       siostra Nulla ze wspólnoty Sióstr Miłosierdzia z Warszawy, na każdej Mszy św. głosi konferencję na temat obrazu Miłosierdzia Bożego, który peregrynuje w naszej parafii.

·       przeżywamy kolejną „Niedzielę Chleba” organizowaną przez naszą parafialną Caritas. Woluntariusze po każdej Mszy św. rozdają poświęcony w czasie Eucharystii świeży chleb. Ofiary pozyskane przy tej okazji przeznaczane będą na pomoc osobą w potrzebie z naszej parafii.

·       po Mszy św. z godz. 18.00 będzie koncert kolęd wykonaniu Scholi Młodzieżowej z naszej parafii. Wszystkich serdecznie Zapraszamy!!!

2.    Trwa Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan.

3.    W przyszłą niedziele 26 stycznia:

·       o godz. 15.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie opłatkowe Rodziny Rodzin i Żywego Różańca. Zapraszamy!

·       o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci klas 3 przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

·       o godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. w kościele spotkanie dla kandydatów  do sakramentu bierzmowania.

4.     Zachęcamy do czytania świątecznej prasy katolickiej która znajduje się na stolikach pod chórem.

5.    Dziękujemy za życzliwe przyjęcie w czasie wizyt kolędowych. Plan kolędy umieszczony jest w gablotach w kruchcie i przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej w zakładce „KOLĘDA”. Kolędę od poniedziałku do piątku zaczynamy od godz. 16.30, a w soboty od godz. 10.00.

PLAN KOLĘDY NA NAJBLIŻSZE DNI

20 stycznia 2020                             Poniedziałek                                   (od godz. 16:30)

Wspomnień; Lubiana;

21 stycznia 2020                                 Wtorek                                         (od godz. 16:30)