Piątek, XXXII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wsp. św. Alberta Wielkiego, biskupa i dr Kościoła

32 NIEDZIELA ZWYKŁA     (10.11.2019)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.       Dziś w niedzielę przeżywamy kolejną „Niedzielę Chleba” organizowaną przez naszą parafialną Caritas. Woluntariusze po każdej Mszy św. rozprowadzają poświęcony w czasie Eucharystii świeży chleb.

2.       Żywy Różaniec i Rodzina Rodzin zapraszają na spotkanie, które odbędzie się dziś w niedzielę o godz. 16 .00 w domu parafialnym.

3.       Wczoraj zakończyła się peregrynacja obrazu Jezusa  miłosiernego na ulicy Pajęczej. Dalszy ciąg peregrynacji Obrazu Miłosierdzia Bożego na ul. Zbójnogórskiej od pierwszych nieparzystych numerów. Mamy gorącą prośbę, by rodziny porozumiewały się między sobą, tak, by Obraz był przekazywany płynnie od rodziny do rodziny. Obraz nawiedza nasze rodziny według szczegółowego planu. Jest on podany i dostępny  na stronie internetowej naszej parafii. Nie zamykajmy się na Chrystusa, otwierajmy drzwi serc i naszych domów. Jego błogosławieństwo będzie obfite.

4.       Jutro w poniedziałek przypada 101 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny z udziałem naszego chóru parafialnego i koncertem pieśni patriotyczno-religijnych będzie odprawiona o godz. 18.00. Pozostałe Msze św. będą o godz. 7.00, 7.30 i 10.00. Wszystkich zapraszamy do modlitwy za naszą Ojczyznę i zachęcamy do wywieszenia flag na naszych domach.

5.       W dniu dzisiejszym przed kościołem zuchy i harcerze ze szczepu „Radość” rozprowadzają kotyliony z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.

6.       Wczoraj grupa osób z ks. proboszczem  udała się na pielgrzymkę na Cypr śladami św. Pawła i św. Barnaby. Proszą o modlitwie  i będą pamiętać o naszej parafii w modlitwie podczas całej pielgrzymki.

7.       Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajdziemy na stolikach przy wyjściu z kościoła.