Piątek, XIX Tydzień zwykły
Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 SIERPNIA 2018

1.          Dziś gościmy ks. Jacka Pielaka misjonarza z Afryki z Sierra Leone. Będzie głosił słowo Boże, a po Mszach św. będziemy mieli okazję złożyć ofiarę na wsparcie jego pracy misyjnej. Miejmy otwarte serca.

2.          W Środę 15 sierpnia będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Poświęcenia ziół i kwiatów na każdej Mszy Św.

3.         Przypominamy, że w ostatnią niedzielę sierpnia (26.08.2018), będzie „Niedziela Chleba organizowana przez naszą parafialną Caritas. Jest osoba która potrzebuje wersalkę. Kto chciałby ofiarować taki sprzęt prosimy o kontakt z Caritas  naszej parafii.

4.          Miesiąc sierpień to czas pielgrzymek i czas modlitwy o trzeźwość narodu. Polecamy wszystkich pielgrzymujących na Jasną Górę i wszystkich którzy włączyli się w dzieło trzeźwości narodu, miłosierdziu Bożemu i opiece Matki Bożej.

5.          Zachęcamy do lektury prasy Katolickiej, którą możemy nabyć na stolikach pod chórem i w zakrystii.