Święta

Piątek, II Tydzień Adwentu
Rok C, I
Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
1820176

KOLEDA 2018

 Znalezione obrazy dla zapytania WIZYTA KOLĘDOWA

 

2  Stycznia                               Wtorek                     (od godz. 16:30)

 

Ulice: Sobierajska, Wolęcińska, Przyleśna 

 

 3  Stycznia                              Środa                       (od godz. 16:30)

 

Ulice: Lipkowska, Łabędzia, Warsztatowa 

 

4  Stycznia                               Czwartek                  (od godz. 16:30)

 

Ulice: Ezopa /z obu stron/  Żarecka, Krasnoludków, Szreniawska 

 

8  Stycznia                               Poniedziałek              (od godz. 16:30)

 

Ulice: Zbójnogórska  /z obu stron/  , Radłowska, Izerska

 

9  Stycznia                               Wtorek                     (od godz. 16:30)

 

Ulice: Pajęcza /z obu stron/ , Trakt Napoleoński 

 

10  Stycznia                             Środa                       (od godz. 16:30)

 

Ulica: Planetowa  /z obu stron/  

 

11  Stycznia                             Czwartek                  (od godz. 16:30)

 

Ulice: Wisełki  /z obu stron/  , Aleksandrowska, Młodzieży 

 

12  Stycznia                             Piątek                      (od godz. 16:30)

 

Ulica: Orłowskiego  /z obu stron/   

 

13  Stycznia                             Sobota                     (od godz. 10:00)

 

Ulica: Izbicka /z obu stron/   

 

29  Stycznia                             Poniedziałek              (od godz. 16:30)

 

Ulica: Wilgi /z obu stron/

 

30  Stycznia                             Wtorek                     (od godz. 16:30)

 

Ulice: Strzegomska, Herbaciana, Żwanowiecka /od Żeglarskiej/, Otawska 

 

31  Stycznia                             Środa                       (od godz. 16:30)

 

Ulice: Orzechowskiego, Burzliwa, Tokarska, Pleciona, Koszęcińska, Kocka

 

1  Lutego                                 Czwartek                  (od godz. 16:30)

 

Ulice: Jontka, Zimowa, Serdeczna , Olchy, Szczytnowska, Gierdawska 

 

3  Lutego                                 Sobota                     (od godz. 10:00)

 

Ulice:  Rawicka, Janosika, Kwitnącej Akacji, Podmokła, Powiatowa,

 

5  Lutego                                 Poniedziałek              (od godz. 16:30)

 

Ulice: Kąkolowa /z obu stron/, Patriotów

 

6  Lutego                                 Wtorek                     (od godz. 16:30)

 

Ulice: Drwali, Śródborowska, Żeglarska, Rozszerzona, Hufcowa, Chylicka, Radłowa

 

7  Lutego                                  Środa                      (od godz. 16:30)

 

Ulice: Marty, Liścienia, Bachusa, Koprowa, Osterwy/ od Pajęczej/

 

8  Lutego                                 Czwartek                  (od godz. 16:30)

 

Ulice: Sztygarów, Cygańska, Artystyczna, Limby

 

9  Lutego                                 Piątek                      (od godz. 16:30)

 

Ulice: Fromborska  /z obu stron/, Czołgistów