Święta

Czwartek, II Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
2247059

 Znalezione obrazy dla zapytania WIZYTA KOLĘDOWA 

KOLĘDA 2020  ULIC PO ZACHODNIEJ STRONIE TORÓW

 

 

2 stycznia 2020                               Czwartek                                        (od godz. 16:30)

Strzelińska; Morąska 

 

4 stycznia 2020                                 Sobota                                          (od godz. 10:00)

Panny Wodnej; Garncarska; Wielowiejska

 

7 stycznia 2020                                 Wtorek                                        (od godz. 16:30)

Halki; Frezji; Wysokomazowiecka

 

8 stycznia 2020                                  Środa                                          (od godz. 16:30)

Będzińska; Rusałki; Godlewska; Przodowników; Rozkoszna

 

9 stycznia 2020                               Czwartek                                       (od godz. 16:30)

Geranii; Draceny

 

10 stycznia 2020                               Piątek                                           (od godz. 16:30)

Wągrowiecka; Jaszczurcza; Kruszwicka; Regera; Godziszowska

 

11 stycznia 2020                                Sobota                                         (od godz. 10:00)

Lewkonii; Mozaikowa

 

13 stycznia 2020                             Poniedziałek                                (od godz. 16:30)

Zasobna(z obu stron) 

 

14 stycznia 2020                                 Wtorek                                        (od godz. 16:30)

Junaków; Prymulki

 

15 stycznia 2020                                  Środa                                        (od godz. 16:30)

Malwowa; Niezapominajki

 

16 stycznia 2020                               Czwartek                                    (od godz. 16:30)

Ślimaka; Hortensji

 

17 stycznia 2020                               Piątek                                          (od godz. 16:30)

Sielankowa; Jagody 

 

18 stycznia 2020                                Sobota                                       (od godz. 10:00)

Zasadowa (z obu stron)

 

20 stycznia 2020                             Poniedziałek                                (od godz. 16:30)

Wspomnień; Lubiana;

 

21 stycznia 2020                                 Wtorek                                      (od godz. 16:30)

Słotna; Zagajnikowa

  

22 stycznia 2020                                  Środa                                        (od godz. 16:30)

Bajkowa; Żelechowska; Montażowa 

 

23 stycznia 2020                               Czwartek                                    (od godz. 16:30)

Borkowska;  Łosicka; Skwierzyńska

 

24 stycznia 2020                               Piątek                                          (od godz. 16:30)

Lawendowa; Zegrzyńska; Ulanowska

 

25 stycznia 2020                                Sobota                                       (od godz. 10:00)

Mrówcza

 

27 stycznia 2020                             Poniedziałek                                (od godz. 16:30)

Wielostronna; Glicynii; Pomologiczna

 

28 stycznia 2020                                 Wtorek                                      (od godz. 16:30)

Klimatyczna (z obu stron)

 

29 stycznia 2020                                  Środa                                       (od godz. 16:30)

Króla Kazimierza

 

 

KOLĘDA 2020  ULIC PO WSCHODNIEJ STRONIE TORÓW

 

 

 

30 stycznia 2020                               Czwartek                                    (od godz. 16:30)

Radłowska; Izerska; Szreniawska; Rawicka; Janosika; Osterwy

 

31 stycznia 2020                               Piątek                                          (od godz. 16:30)

Powiatowa; Żarecka;  Podmokła; Cygańska; Otawska; Limby

 

1 luty 2020                                   Sobota                                              (od godz. 10:00)

Orzechowskiego; Chylicka;Sztygarów; Hufcowa; Izbicka

 

3 luty 2020                             Poniedziałek                                            (od godz. 16:30)

Patriotów [po obu stronach]; Lipkowska

 

4 luty 2020                                    Wtorek                                             (od godz. 16:30)

Kąkolowa; Radłowa;  Aleksandrowska; Młodzieży  

 

5 luty 2020                                  Środa                                                 (od godz. 16:30)

Żwanowiecka; Śródborowska; Tokarska; Pleciona;

Żeglarska; Rozszerzona

 

6 luty 2020                                  Czwartek                                            (od godz. 16:30)

Wilgi

 

FERIE 8-23 II 2020

 

 

 24 luty 2020                             Poniedziałek                                         (od godz. 16:30)

Strzegomska;  Herbaciana; Drwali; Koszęcińska; Kocka; Czołgistów

 

25 luty 2020                                    Wtorek                                           (od godz. 16:30)

Wolęcińska; Przyleśna; Łabędzia

 

ŚRODA POPIELCOWA  26 II 2020

 

 

27 luty 2020                                  Czwartek                                          (od godz. 16:30)

Zbójnogórska; Ezopa

 

29 luty 2020                                 Sobota                                              (od godz. 10:00)

Sobierajska; Planetowa

 

2 marzec 2020                             Poniedziałek                                     (od godz. 16:30)

Warsztatowa;  Kwitnącej Akacji; Artystyczna

 

3 marzec 2020                                 Wtorek                                          (od godz. 16:30)

 Wisełki; Serdeczna; Olchy

 

4 marzec 2020                                  Środa                                          (od godz. 16:30)

Pajęcza; Trakt Napoleoński; Jontka;  Zimowa

 

5 marzec 2020                              Czwartek                                         (od godz. 16:30)

Gierdawska; Burzliwa; Marty; Szczytnowska; Bachusa

 

7 marzec 2020                                 Sobota                                         (od godz. 10:00)

Orłowskiego; Fromborska; Liścienia; Koprowa