Czwartek, II Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni

PARAFIALNY BAL KARNAWAŁOWY

Małżeństwa ze wspólnoty Domowego Kościoła wraz z Księdzem Proboszczem zapraszają do wspólnej zabawy na dorocznym parafialnym balu karnawałowym.

Bal odbędzie się 25 stycznia, w sali balowej  Ochotniczej Straży Pożarnej w Radości, w której bawiliśmy się w zeszłym roku. Koszt balu to 130zł od osoby.

Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci udziału w balu, ponieważ aby bal się odbył, potrzebna jest deklaracja konkretnej liczby osób.

Na bal zapraszamy osoby dorosłe, niezależnie od wieku i preferencji muzycznych – dla każdego będzie coś dobrego.

Zapisy przyjmowane są przez członków Domowego Kościoła, którzy po każdej Mszy Świętej udzielają dodatkowych informacji przed kościołem. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe niezbędne do zapisów można też znaleźć w gablocie z ogłoszeniami.