Czytania:

• Ewangelia:

Poszczególne grupy spotykają się raz w miesiącu ze swoimi animatorami

• rok I (klasy 3 gimnazjum, grupa 1 ) chłopcy ze szkoły 204 z Bajkoweji i ze szkół spoza terenu Radości w I niedzielę miesiąca po Mszy Św. wieczornej w domu parafialnym.

• rok I (klasy 3 gimnazjum, grupa 2) dziewczęta ze szkoły 204 z Bajkoweji i ze szkół spoza terenu Radości w III niedzielę miesiąca po Mszy Św. wieczornej w domu parafialnym

• rok I (klasy 3 gimnazjum, grupa 3) ze szkoły 140 z Wilgi zgodnie z ustaleniami z panią katechetką.

• rok II spotkania grupy 1 w IV niedzielę miesiąca po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym.

• rok II spotkania grupy 2 w III niedzielę miesiąca po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym.

• rok II spotkania grupy 3  w II niedzielę miesiąca po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym.

Sakrament bierzmowania

Sakrament bierzmowania uzupełnia łaskę chrztu świętego. W tym sakramencie otrzymujemy Ducha Świętego, który umacnia nas w wierze i miłości. Przez sakrament bierzmowania Jezus Chrystus udziela nam szczególnej mocy Ducha Świętego i zobowiązuje nas do większej odpowiedzialności za Kościół. Duch Święty w sakramencie bierzmowania umacnia naszą wiarę, abyśmy umieli o niej świadczyć wobec innych. Obdarza nas pełnią swoich darów, dzięki którym stajemy się posłuszni Bożym natchnieniom. Bierzmowania udziela ksiądz biskup młodzieży I klas liceum. Sakrament bierzmowania poprzedza 2 - letnia katechizacja przy parafii. Są to comiesięczne spotkania, które mają pogłębić wiarę każdego młodego człowieka.