Sobota, VI Tydzień Wielkanocny
Rok B, I
Dzień Powszedni

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 16.05.2021

1.   Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane: w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz. 17.30.

2.   W poniedziałek przeżywać będziemy przeniesioną z niedzieli Uroczystość Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

3.   W sobotę przystąpią w naszym kościele do I Komunii Św. dzieci ze Szkoły Wizja. Spowiedź dla dzieci i rodziców będzie w piątek od godz. 17.00.

4.   W przyszła niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny i obowiązek Komunii Św. wielkanocnej. W sobotę 22 maja w wigilię tej uroczystości na Mszy św. o godz. 18.00 i po niej w czasie w czasie Wieczoru Uwielbienia będziemy modlić się o wylanie Darów Ducha Świętego. Modlitwę  poprowadzi wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z Ks. Kamilem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

5.   W czwatek 20 maja o godz. 20.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie poświęcone przygotowaniu ołtarzy na procesję Bożego Ciała. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie przedstawicieli wspólnot parafialnych.

6.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stolikach pod chórem.